Hotelová síť Sivek HOTELS uspokojí každého - i Pretty woman, nebo pivaře. Zážitková turistika v Praze láká na nepřeberné množství akcí

Praha je magické město, kde se prolíná historie s romantikou a navíc poskytuje nepřeberné množství zážitků, od poznávání, přes kulturu, až po kulinářské speciality. Ať už navštívíte Prahu pracovně, dovolenkově, nebo ve dvojici, vždy můžete zažít vzrušující chvíle plné pěkných dojmů a uspokojení. Využijte příležitost potěšit se z Prahy na konci léta. K dispozici je vám hotelová síť Sivek HOTELS s výběrem hotelů od těch nejluxusnějších až po cenově dostupnější. Všechny hotely, kromě kvalitního ubytování v lokalitách s vynikajícím dopravním spojením, nabízejí bohatý doprovodný program s atrakcemi a exkurzemi.

Již samotné názvy pobytových balíčků jsou lákavé. Zamilované dvojice vábí Kouzlo romantické Prahy, Pretty woman v Praze, Romantický balíček, Praha na Vltavě, Romantické líbánky v Praze. Příznivce dějin zas potěší Praha i Český Krumlov, nebo Pro milovníky historie. Pro byznysmenů jsou určeny Obchodní setkání v Praze, nebo Business balíček. Jsou zde i cílové skupiny- Pro milovníky piva, Narozeniny v Praze, nebo Pobyt se psem.

Výkonný ředitel sítě Sivek HOTELS Viliam Sivek, jr. k tomu říká: „Návštěvníci se mohou ubytovat v naší síti hotelů v různých částech Prahy. Na výběr mají hotely Kampa Stará Zbrojnice ****, William *** + oba v části Malé Strany, Melantrich *** v části známého Václavského náměstí, Harmony *** v části Nové Město a hotel Selský Dvůr **** v Hostivaři. Všechny mají v nabídce zajímavé pobytové balíčky, které nabízíme prostřednictvím naší incomingové cestovní kanceláře, která ročně přiveze více než 150 000 zahraničních klientů. Hostům nabízíme i poznávací balíčky, jako například Židovská Praha, Praha stověžatá, Praha po stopách rytířů, Prohlídka pivovaru Plzeň, Kutná Hora-město UNESCO, Karlštejn a jiné. Jsme schopni uspokojit i poptávku po akciích na klíč dle zadání klientů a připravit jim okružní jízdy po republice i mimo. Oblíbenou je trasa Česko-Maďarsko-Rakousko, s návštěvami tamních měst Český Krumlov, Budapešť, Vídeň. Pro nejrozmanitější příležitosti máme pro naše hosty připraveny různé balíčky a speciální akce zaměřené na zvýhodněné pobyty spojené se službami. Balíčky upravujeme i podle zvláštních přání klientů.“

Balíčky jsou velmi oblíbené z důvodu naplánování všech služeb předem, čímž se hosté mohou nerušeně a plně věnovat svému programu. Balíčky si lze objednat jako samostatnou službu mailem. Například hotel William nabízí balíčky Praha na Vltavě, Romantický balíček s plavbou lodí po pražských památkách či Business balíček. Hotel Kampa - Stará zbrojnice má zase v nabídce Narozeniny v Praze s večeří při svíčkách včetně narozeninového dortu, Romantické líbánky v Praze, Obchodní setkání v Praze. Hotel Selský dvůr připravil Kouzlo romantické Prahy, Pro milovníky historie, Praha panoramatická i pohádkový Český Krumlov, Pro milovníky piva, Pobyt se psem, Pretty woman v Praze.

„Především dámy osloví pohodlí a relax balíčku Pretty woman v Praze, pokud se nechají svést naší nabídkou relaxačního víkendu v hotelu Selský Dvůr. Přežijí v něm dva dny jako v pohádce! Užijí si víkend s perfektní péčí a kulturou, kosmetikou, masážemi a sladkou tečkou u kávy. Obsahem balíčku je ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní pro 2 osoby na 2 noci, ovocný košík a čajový set v hotelovém pokoji. Relaxační Fiji rituál hluboce hydratuje a vyživuje pokožku vitamíny A, B, C a E. Rituál začíná hloubkovým vyčištěním pórů, s odstraněním staré kůže aplikací kokosového krémového peelingu. Tělový zábal vyživí a do hloubky ošetří poškozenou kůži. K tomu hosté dostanou odpolední moučník s kafíčkem a na přání jim zajistíme kulturní představení, divadlo, nebo pozdní check-out,“ jmenuje V.Sivek.

Dodává, že pro milovníky piva má hotel Selský Dvůr v nabídce stejnojmenný pobytový balíček. Nezapomenutelný výlet pro všechny pivaře začíná už v hotelu. „Hned po příchodu můžete ochutnat z nabídky českých piv. Pak vás čeká pivní túra po pražských barech a hospodách, zakončená večeří. Společníkem vám bude náš průvodce, který pivní svět velmi dobře zná a dokáže o něm poutavě vyprávět. Samozřejmě k dobrému pití patří i dobré jídlo, takže vás nemine ani typická česká večeře. Do obsahu balíčku dále patří ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní pro 2 osoby na 2 noci, nejznámější české lahvové pivo Plzeňský Prazdroj, připravené ke konzumaci přímo v hotelovém pokoji, pivní túra po pražských hradech a hospodách a pozdní check-out dle možností hotelu,“ říká V.Sivek.

Praha se stala populární nejen pro své historické pamětihodnosti, ale pro svoji centrální polohu v Evropě je stále více využívána i pro obchodní jednání a profesní meetingy. Odborný personál každého hotelu ze sítě Sivek HOTELS organizačně pomůže při přípravě těchto setkání. Například Hotel Kampa - Stará zbrojnice nabízí balíčky Obchodní setkání v Praze pro 8 nebo více osob dle požadavků klienta. Obsahem balíčku pro jednu osobu je ubytování na 2 noci, transfer do hotelu / z hotelu, přivítání v hotelu - welcome drink, coffee break a stůl pro 2 osoby na jednání, připojení k internetu. Pro 8 a více osob je nabídka rozšířena o 50 % slevu na pronájem jednacího salonku a zdarma coffee break a zdarma připojení k internetu.

V. Sivek dále upozorňuje: „Do konce tohoto léta a začátkem podzimu se v Praze koná ještě řada atraktivních akcí, které stojí za návštěvu. Jsou to například výstavy- o Leonardovi Da Vinci v Paláci Lucerna, která potrvá do 28.8., nebo Dědictví Karla Velikého 17.7. - 14.10. Festival Letní Letná 16.8. - 3.9. nabízí domácí soubory z nového cirkusu a divadla. Overtone Festival 15. srpna se soustředí na aktuální hudební talenty v oblasti indie, folku, popu, elektroniky či alternativního hip-hopu. Významní akcí je i Vinobraní na Pražském hradě 19. - 20. 9. 2015, kdy královská zahrada nabídne degustaci českých a moravských vín. Pro ty, kteří jsou single a hledají partnera například na dovolenou, je vhodný mezinárodní seznamovací festival Love & Dating Festival 28. - 30. 8. Fanoušci kapely Frankie Goes To Hollywood se mohou těšit. Zpěvák Holly Johnson poprvé přijede do Prahy a to 26. 8. do Průmyslového paláce. Milovníky drahých aut a krásných žen potěší International Prague Car Festival 29. - 30. 8., nebo Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2015 - 31.8. - 6.9. Gurmáni a zejména vinaři se mohou setkat na reprezentačním královském koštu v Praze 28. 8. Součástí akce bude kromě ochutnávek medailových vín, i slavnostní oceňování vinařů. Prague Ice Cream festival, který se bude konat 30. 8., je ochutnávkou všech druhů zmrzlin místních a světových výrobců,“ zve V. Sivek.

Více informací je na www.sivekhotels.cz

 

Nejčtenější

Nepřehlédněte

Krajské noviny na Facebooku

Redakce

Krajské noviny Evropské vydavatelství, s. r. o.
kancelářská budova P8, č.p. 80
533 53 Pardubice – Semtín
redakce@evropskevydavatelstvi.cz
telefony: 466 611 139, 777 100 388
© 2019 Krajské noviny

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Akceptuji