Lázně Rajecké Teplice připravili lákavé silvestrovské pobyty

KRT vonkajsivodnysvet7 640x427Určitě už přemýšlíte, jak strávíte letos Silvestra. Chcete něco netradičního? Co tak strávit Silvestra odpočinkem v luxusních lázních? Takovou možnost nabízejí Lázně Rajecké Teplice. Návštěvníky sem láká kromě krásného ubytování v antickém stylu a léčivé termální vody i příjemné prostředí parku a okolí Rajeckých Teplic. Proto pokud máte zájem o silvestrovský pobyt, je na rezervaci nejvyšší čas. Lázně okrášlila letos v září nová pětihvězdičková část hotelu APHRODITE PALACE *****, která si vyžádala investice ve výši cca 1,1 milionu Eur a je určena pro nejnáročnější klienty. Koncept navazuje na hotel APHRODITE PALACE ****, který byl uveden do provozu loni a na jeho výzdobu byly opět použity materiály mramor, onyx, zlato.

Viceprezident SLK (Slovenské liečebné kúpele), a.s., Rajecké Teplice Zdenko Miškolci k tomu říká: „O silvestrovské pobyty je vždy velký zájem. Letošní silvestrovský pobyt je v nabídce minimálně na 4 noci a cena zahrnuje ubytování, polopenzi a procedury. Letos jsme nabídku rozšířili o nejluxusnější apartmány v nové pětihvězdičkové části hotelu APHRODITE PALACE. Na své si však přijde každý. Hosté si mohou vybrat ubytování v zařízeních Aphrodite ****, Aphrodite Palace ****, Villa Flóra ***, Villa Margaréta *** a Malá Fatra ***. Při ubytování v hotelech Aphrodite, Aphrodite Palace a v apartmánech Villa Margaréta a Villa Flóra, mají volný vstup do vodního světa, saunového světa a fitness. Cena vánočního menu 24. 12. 2015 je 40 eur na osobu a příplatek za silvestrovský večer je 80 eur na osobu. Pro klienty, kteří nemají objednaný Silvestrovský relaxační pobyt a pro veřejnost je cena 100 eur. V hotelu Malá Fatra ***, Ville Flóra *** a Ville Margaréta *** se ceny pobytů pohybují od 59 eur na osobu a noc. Během silvestrovského galavečera se už budou moci hosté zabavit i v nových prostorách Cabaret Baru Aphrodite a v eventové hale Apolón. Cabaret Bar Aphrodite plánujeme uvést do provozu v průběhu prosince v hotelu Aphrodite Palace.“

Dále doplnil, že pro hosty Aphrodite, Aphrodite Palace (kromě pokojů Standard), apartmánů Villa Margaréta a Villa Flóra jsou při pobytu na 7 nocí připraveny různé procedury. Jsou jimi 1x whirlpool + masážní postel, 1x biarritz, 1x olejová perličková koupel, 2x klasická masáž / 30 min. /, 1x aroma olejová masáž /30min./, 1x vibrosauna, 1x reflexní masáž chodidel / 30 min. /, 1x masáž lávovými kameny / 45 min. /, 1x bambusová masáž / 45 min. /. Zároveň mají volný vstup do vodního světa, saunového světa a fitness. Pro hosty Aphrodite Palace ubytovány v pokojích Standard na 7 nocí jsou to procedury 2x klasická masáž / 30 min. /, 1x perličková koupel, 1x uhličitá koupel, 3x Whirlpool + masážní postel a volný vstup do vodního světa, saunového světa a fitness. Pokud se ubytujete v Hotelu Malá Fatra, Ville Flóra nebo Ville Margaréta, tak při pobytu na 7 nocí jsou pro vás připraveny procedury 2x saunový svět 3 hod., 5x vodní svět 3 hod., 2x klasická masáž / 30 min. /, 1x perličková koupel, 1x uhličitá koupel, 3x whirlpool + masážní postel.

V nabídce lázní jsou i další atraktivní pobyty, které můžete čerpat během roku. Léčebný pobyt De Luxe od 745 € na osobu a 7 nocí, léčebný program Preventivní balík od 418 € na osobu a 5 nocí s procedurami. Nebo Relax CLASSIC 2015 od 167 € na osobu a 2 noci, Relax EXCLUSIVE 2015 od 193 € osoba / 2 noci, Aphrodite Beauty od 211 € osoba / 2 noci, Relax SPA SENSATION 2015 od 239 € osoba / 2 noci, nebo Ubytování se snídaní od 100 € osoba / 2 noci.

Lázně Rajecké Teplice patří k nejoblíbenějším lázním pro samoplátce. Poskytují také široký rozsah wellness služeb, víkendových wellness pobytů a lázeňské léčby. Rajecko-teplická termální léčivá voda má certifikované léčebné účinky. V Rajeckých Teplicích se léčí pohybové, dýchací choroby (astma) a nemoci z povolání. Největší chloubou lázní je luxusní čtyřhvězdičkový lázeňský hotel APHRODITE PALACE, který byl otevřen v červnu minulého roku. Tento luxusní hotel, situovaný v centru lázeňského městečka, má vlastní kulinářskou restauraci. Spojený je přemostěním přímo s lázeňským domem v antickém stylu APHRODITE, ve kterém absolvují hosté všechny procedury. Tento lázeňský dům je hlavním lákadlem pro domácí i zahraniční návštěvníky. Hotel vznikl komplexní přestavbou bývalého hotelu Velká Fatra, která trvala dva roky. Hotelu dominuje velkolepá stylová lobby a restaurace zdobená mramorem, Onyx a 24-karátovým zlatem. APHRODITE PALACE má vynikající centrální umístění. S lázeňským domem APHRODITE hotel spojuje prosklené přemostění, díky kterému projdou hosté „suchou nohou“ přímo k vodnímu a saunovému světu a špičkově vybavenému centru krásy Beauty Aphrodite.

Více informací je na www.spa.sk

Centrální rezervační oddělení: Tel.: +421 41 5494 256-7, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

PR

Nejčtenější

Nepřehlédněte

Krajské noviny na Facebooku

Redakce

Krajské noviny Evropské vydavatelství, s. r. o.
kancelářská budova P8, č.p. 80
533 53 Pardubice – Semtín
redakce@evropskevydavatelstvi.cz
telefony: 466 611 139, 777 100 388
© 2019 Krajské noviny

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Akceptuji